15 lat doświadczenia

Miejsce przyjazne pacjentom

Gabinet stomatologiczny istniejący od 1995 roku. Założony przez lekarza dentystę Bożenę Kozubal – Krupowies a obecnie współprowadzony z córką lekarzem dentystą Wandą Krupowies. Gabinet stomatologiczny istniejący od 1995 roku. Założony przez lekarza dentystę Bożenę Kozubal – Krupowies a obecnie współprowadzony z córką lekarzem dentystą Wandą Krupowies.

nasze wartości

Pomagamy dbać o zdrowie

W moim gabinecie leczę pacjenta, a nie tylko chorobę lub jej objawy, przeprowadzam dokładną diagnozę i szczegółowy wywiad przed rozpoczęciem leczenia w celu znalezienia dysfunkcji pierwotnych w ciele, tak aby terapia była jak najbardziej skuteczna, a różnorodność technik manualnych jakimi dysponuję powoduje iż terapia jest bezpieczna i skuteczna. Techniki te są istotne dla mnie jako fizjoterapeuty, dla pacjenta powinien liczyć się efekt końcowy, w swojej pracy sięgam po różne formy i techniki terapii tak aby odpowiednio dobrać je indywidualnie do pacjenta.

zapraszamy do kontaktu

Umów się na wizytę

Umów się na wizytę już teraz. Za pomocą serwisu znany lekarz z łatwością zarezerwujesz wizytę u fizjoterapeuty. Stomatolog i medycyna estetyczna to rejestracja telefoniczna. Sprawdź również wskazówki dojazdu.

Stomatologia

Rejestracja telefoniczna:

Medycyna estetyczna

Rejestracja telefoniczna:

Fizjoterapia i osteopatia

Medentis to nowoczesna przychodnia, którą wyróżnia zaangażowany zespół wielu specjalistów, nowoczesny sprzęt, innowacyjne metody oraz profesjonalna diagnostyka.
medentisclinic@gmail.com

+48 887 887 907

facebooku
Zapisz się do newslettera
Dziękujemy za zgłoszenie
nastąpił błąd